millky | 2014-04-26 00:08:39

зачатие

Здравствуйте. 30 декабря 2013 на скрининге поставили срок 12 недель 1 день. Когда предположительно произошло зачатие?

Ответы врачей 1

Ганущак Андрей Васильевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, улица Пушкинськая,38 Клиника эстетики тела и пластической хирургии РомиТаль | RomiTal"
Телефон: +38 (068) 778 8818
Доброго дня,millky! Відповідь на дане запитання легше дати, коли нам відомо 1 день останньої менструації і тривалість менструального циклу. Наприклад, якщо довжина циклу складає 28 днів, то овуляція доводиться на 14-й день. Якщо довжина циклу 26 днів, то овуляція відбувається на 12-й день, якщо цикл триває 32 дні, то овуляція теоретично відбудеться на 18 день циклу. Відлічивши 14 днів від найкоротшого і щонайдовшого циклів, отримуємо часовий інтервал, в якому імовірно відбувається овуляція. Овуляція не завжди наступає за 14 днів до кінця циклу, у різних жінок ця фаза циклу - від овуляції до моменту настання менструації може складати від 12 до 16 днів і час від часу коливатися в цих межах у однієї і тієї ж жінки. Крім того, нерідкі збої в гормональній системі унаслідок стресів, переїздів, зміни клімату, при цьому довжина циклу може змінюватися як у бік затримки менструації, так і у бік передчасного її настання. Передбачувана дата настання вагітності, можливо з похибкою (відсутні дані про цикл) припадає на 16-20 жовтня 2013 року.