olga l | 2014-06-03 15:48:01

enterococcus faecalis 10 в 8

Добрий день! Прошу сказати чи варто лікувати enterococcus faecalis 10 в 8 степені антибіотиками? Чи є якісь інші методи лікування. Бо в квітні здала бакпосів уроген то виявили кишкову паличку 5*10 в 4 степені. Пролікувала антибіотиками. Знову здала бакпосів - висіяли ентерокок фекальний. Я тими антибіотиками уже всю флору певно порушила, тому не хочу знову їх пити. Дякую!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Титри 10*4 санації антибіотиками не підлягають, а ось 10*8 потрібно лікувати. Після проходження курсу антибіотикотерапії необхідним є прийом бактерійних препаратів для відновлення мікрофлори.