velinite | 2014-07-13 18:27:39

Мазня і кров під час прийому Джес

Доброго дня! Звертаюсь до Вас за консультацією із такого питання. Лікар назначив курс Джес на 6 місяців для регуляції менструального циклу. Проходила обстеження: дисфункція яєчників та гормональні порушення. Перший місяць прийому все було добре. Місячні почалися на 3 неактивній таблетці і тривали 5 днів. Відтоді, коли почала пити другу упаковку - не зупиняються коричневі виділення, а останнім часом виділяється червона кров. Не багато, але трохи більше, ніж на початку другої упаковки Джес. Сьогодні 16 таблетка. Я переживаю чи така ситуація не є загрозливою. 1. Чи потрібно приймати якісь міри, щоб зупинити цю мазню і кровопомазання? Чи це просто звикання до препарату? 2. Збираюся їхати на відпочинок на море. Чи можна купатися у таких обставинах? Буду дуже вдячна за відповідь!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! Раджу Вам звернутися до лікуючого гінеколога. Якщо спостерігається кровомазання, значить даний препарат Вам не підходить і його потрібно замінити на інший.