Мазня і кров під час прийому Джес

Есть ответ
Доброго дня! Звертаюсь до Вас за консультацією із такого питання. Лікар назначив курс Джес на 6 місяців для регуляції менструального циклу. Проходила обстеження: дисфункція яєчників та гормональні порушення. Перший місяць прийому все було добре. Місячні почалися на 3 неактивній таблетці і тривали 5 днів. Відтоді, коли почала пити другу упаковку - не зупиняються коричневі виділення, а останнім часом виділяється червона кров. Не багато, але трохи більше, ніж на початку другої упаковки Джес. Сьогодні 16 таблетка. Я переживаю чи така ситуація не є загрозливою. 1. Чи потрібно приймати якісь міри, щоб зупинити цю мазню і кровопомазання? Чи це просто звикання до препарату? 2. Збираюся їхати на відпочинок на море. Чи можна купатися у таких обставинах? Буду дуже вдячна за відповідь!

Ответы врачей

Палыга Игорь Евгеньевич

Палыга Игорь Евгеньевич

Доброго ранку! Раджу Вам звернутися до лікуючого гінеколога. Якщо спостерігається кровомазання, значить даний препарат Вам не підходить і його потрібно замінити на інший.