Оксана1901 | 2014-07-14 18:20:08

консультація по вузловатій фіброміозі матки та молочниці

Доброго дня!!! Мені 43 роки. Вузловату фіброміому матки виявили на УЗД ще 5 років назад. Не лікувалась. Вузли майже не збільшились. Місячні почали хвилювати з великою кількістю виділення в перші 2 дня та ніяк не можу вилікувати молочницю. Вже рік лікую. Після лікування деякий час пропадає, потім знову появляється зуд, білі виділення, болі при інтимних стосунках. Після відвідування гінеколога, призначення: ременс по 10 крапель, спринцювання ромашкою з содою 1-2 раза в тиждень, норколут по пів таблетки з 15 по 25 день місячних. Все це на 4 місяці. Зараз 2 тижні прошло після такого лікування , но симптоми молочниці не зникли. Що ви порекомендуєте? Дякую.

Ответы врачей 2

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Рекомендую обратиться к дугому доктору на очную консультацию.
Сергиенко Алёна Николаевна
эндокринолог, репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Частная КЛИНИКА АКЛИНИК (Киев, Харьковское шоссе 182,2 этаж, оф. 234)
Телефон: 0672705993, 0932705993
ответ дан