oxy19931205 | 2014-08-13 16:25:35

Полікістоз яєчників

Доброго дня! Недавно на консультації у лікаря у мене діагностували полікістоз яєчників, при цьому у мене затримка менструації уже 1 місяць...Лікар при огляді сказав що у мене зараз велий шанс завагітніти...Тому у мене питання чи зможу я завагітніти, якщо у мене немає місячних? і як полікістоз може позначитися на вагітності?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Дійсно полікістоз може провокувати затримку місячних. Проблема в тому, що полікістоз виникає внаслідок гормональних порушень та призводить до ситуації, коли овуляції не відбуваються. Якщо овуляція проходить, то завагітніти Ви зможете. Якщо не проходить, то потрібно звертатися до гінеколога для призначення необхідної терапії.