fitnes | 2014-08-19 21:03:12

Кіста яєчка

Доброго дня, шановний лікарю.Недавно зробив УЗД яєчок. результати наступні: Правий структурно не змінений, в головці лівого визначається тонкостінне анехогенне рідинне включення розміром 20х13х14 мм. Відмічається незначне розширення вен лозовидного сплетення довкола лівого яєчка (просвіт вен до 2-3 мм). Відмічається ретроградний потік крові по венах калитки зліва впродовж 7-8 сек. проведення проби Вальсальве. Ну одним словом мене нічого не турбує і я почуваюся бездоганно у всіх планах. Але от виявили щось типу кісти, ну до слова вона в мене вже з дитинства практично. Майже завжди її пам’ятаю та ніколи не наважувався піти до лікаря і от зараз зробив УЗД. Питання чи це серйозне щось чи якщо не болить і не турбує, то і не звертати уваги? До слова, УЗД простати і лімфатичних вузлів в нормі. Наперед дякую

Ответы врачей 1

Корниенко Алексей Михайлович
Адрес: г. Киев Институт урологии Национальной Академии Медицинских Наук Украины. ул.Ю.Коцюбинского 9 «а», корпус 1, кабинет 302
Телефон: +38 044 4865194, +38 067 4402244
Наличие кисты такого размера и варикоцеле может нарушать сперматогенез. Если Вы заинтересованы в зачатии ребёнка, то сдайте спермограмму. При наличии нарушений можно рассматривать вариант операции