conecko | 2014-10-22 12:40:03

щитовидна залоза

Пол: женский. Возраст: 38 лет. Доброго дня, підкажіть будь ласка в такій ситуації, до вагітності в мене був високий ттг, я цілу вагітність пила еутирокс, лікар ендокринолог сказала пити ціле життя, після родів я перестала пити еутирокс що не нашкодити дитині,сьогодні 10 днів після родів, а в мене вже нема виділинь, це був кесерів розтин, підкажіть пити мені таблетки чи ні, і чому перестали іти виділення, допоможіть. Беспліддя 4 роки(ендокринний фактор),синдром передчасного виснаження яєчників, амонерея 2степені. Лапараскопія, резекція обох яйників, ендометроїдна киста лівого яйника, фолекулярні кисти правого яєчника, фібромні вузли на тілі матки

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Зрозумійте правильно, віртуально подібні питання не вирішуються. Післяпераційний стан має контролювати акушер-гінеколог, що проводив оперативне втручання. Відносно прийому еутироксу скажу Вам наступне. Ви маєте здати кров на гормони щитовидної залози і з результатами звернутися до ендокринолога. То, що прийом еутироксу потрібний - це факт, але необхідно визначитися з дозуванням.