oxy19931205 | 2014-10-23 15:39:41

Результати аналізів гормонів

Пол: женский. Возраст: 21 год. Я вже декілька місяців обстежуюсь у геніколога, тому що не можу завагітніти і у мене не регулярні місячні, була навіть затримка 2 місяці Нещодавно мені сказали здати аналізи на гормони і я отримала результати...Прошу вас переглянути їх, що ви можете сказати??? дата забору матеріалу: 17.10.2014 1. Естрадіол (E2) ост.міс. 13.10 Результат 53.4 пг/мл 2. Лютеїнізуючий гормон (ЛГ) ост.міс. 13.10 Результат 9.1 МО/л 3. Тестостерон вільний Результат 4.1 пг/мл 4. Тестостерон загальний Результат 3.0 нмоль/л 5. Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ) ост.міс. 13.10 Результат 9.4 мМО/мл Позаматкова вагітність (1.5. роки тому), на даний момент виявили ще полікістоз яєчників...

Ответы врачей 2

Бабенко Оксана Михайловна
репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ "Мать и дитя"
Телефон: 0978794838
Вы не ук4азали на какой день цикла Сдавали анализы. Как Я понимаю, в первые дни. Указанные анализы в пределах нормы, но есть еще много других. В том числе и причин. Раз тестостерон в норме, то диагноз поликистозных яичников очень сомнителен
Бабенко Оксана Михайловна
репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ "Мать и дитя"
Телефон: 0978794838
Чтобы о чем-то говорить надо знать нормы лаборатории, в которой сдавали, день енструального цикла.