Добрий день, будь ласка як лікуватись у такому випадку: спермограма: к-сть – 4,5 мл, колір...

Добрий день, будь ласка як лікуватись у такому випадку: спермограма: к-сть – 4,5 мл, колір – м/б, прозора, консистенція – 30/,рідка, в’язкість – N, реакція (рН) – 7,8, к-сть в 1 мл – 50млн, к-сть в еякуляті – 225, активно рухливих – 10%, слабо рухливих – 40, нерухливих – 50, живі – 66%, мертві – 34, з нормальною морфологією – 72, дегенеративні – 28,аглютинація -, клітини сперматогенезу – 0,5%, лейкоцити – 4-5, зерна ліпідів – мала к-сть, показник плодовитості Фарріса – 113. Розкажіть за препарат Проверон.

Ответы врачей 1

Специалист
Проверон - синтетичний аналог статевого гормону тестостерону. Як лікуватись - визначається не лише даними спермограми, а й багатьма іншими. В наведеному аналізі значно знижена рухливість. В любому випадку застосуванню статевих гормонів завжди повинно передувати оздоровлення печінки та передміхурової залози.