ekaterinaaaa65 | 2015-03-05 17:30:06

Аналіз сім"яної ридини

Пол: мужской. Возраст: 32 года. Доброго дня! Жінка не може завагітніти 6 місяців. Тому вирішили пройти обстеження. Допоможіть будь-ласка розшифрувати! Кількість (в мл) - 4,0; Колір - сірувато-білий, прозорість - мутна, запах - квітів каштану; консистенція - через 30 хв, в'язкість (після повного розрідження) - 0,5, реакція рН - 7,5. Мікроскопічне дослідження: кількість сперматозоїдів в 1 мл - 32 млн, кількість сперматозоїдів в еякуляті - 128 млн, активнорухливих (відсотки) - 65, слаборухливих - 10, нерухливих - 25. Фарбування за Блумом: живі (відсотки) - 80, мертві - 20. Морфологія у відсотках : з нормальною морфологією - 54, дегенеративні 46, а) патологія голівки - 24, б) патологія тіла - 6, патологія хвоста - 16. Аглютинація сперматозоїдів - ++, агрегація - ++, клітини сперматогенезу ----, Еритроцити -----, Лейкоцити - 0-1 п/з, Епітельні клітини: уретри - 0-1 п/з, простати - 2-4 п/з. Сперматофаги -----, Зерна ліпідів - вел. кіл, Кристали Бетхера - незн. кіл. Слиз - +. Показник плодовитості Фарріса - 83,2 відсотки.

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Указанные показатели в пределах нормативных, дополнительно необходим мар-тест