Назар | 2015-03-17 07:46:35

Проблеми з ерекцією, статевим актом.

Пол: мужской. Возраст: 24 года. Доброго дня. 4 місяця назад зробив операцію на видалення крайньої плоті для продовження статевого акту, так як статевий акт тривав не більше 1-2 хв. Після 4-х місяців, вчора був перший (дуже короткий акт) - 30 сек. Одружений з дружиною 2 роки, разом з нею близько 6 років, статевим життям живемо близько 5 років. Останнім часом, а це близько року, в мене дуже слабка ерекція, зранку практично ніколи її немає,а коли підходить до статевого акту - ерекція дуже рідко буває, а якщо і буває то стовбур члена дуже гнучкий. Дуже багато думаю про те, щоб мій орган виконав свою функцію ввечері, але на жаль..... Після першого акту, мій орган до другого акту вже не дієздатний. Пропав потяг до сексуального життя. Це всі мої проблеми пов'язані з статевим життям. Дуже прошу Вас допомоги у вирішенні цієї проблеми, там як жити з цим дуже важко. Порадьте будь ласка хорошого лікаря (уролога/сексопатолога), або психолога в статевому житті у Львові. Буду дуже вдячний за допомогу. Дякую

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Швидше за все, передчасна єякуляція у Вас була так званого "центрального" генезу і відсутність крайньої плоті не вирішила проблему, а лише зменшила"подразнюючу" дію фрикцій під час статевого акту на збудливість. Для визначення подальшої тактики необхідно встановити діагноз для визначення "рівня" проблеми (єндокринний, судиннийх нейрогенний, психогенний), для чого,як правило, проводяться додаткові обстеження: гормональний скрининг, доплерівське дослідження кавернозних судин з фарміндукованою єрекцією, при необхідності-нейроміографія, консультації невролога). Як правило, урологи-андрологи володіють подібними алгоритмами обстеження, оскільки тактика міжнародно- уніфікована.