НВК

Есть ответ
Пол: женский. Возраст: 23 года. Доброго дня! Вік 23 роки. Два роки тому поставили діагноз НВК по даним колоно ( слизоав оболонка - різко гіперемована , набрякла, складки потовщені, судинний малюнок - відсутній; ураження: множинні ерозії прямої і сигмовидної кишки, гаустреція згладжена; висновок : ерозивний проксиновіт) та біопсії. Проходила лікування в лікарн і дома. В даний час приймаю салофальк в табл. 500 по 2 табл./3 рази в день. Дієту дотримуюся. Стул 4 рази на добу ( 2 рази зранку і 2 рази ввечері), кашецеподібний без крові з великою кількостю слизі. Заг.аналіз крові (Сінево) ШОЕ - 60 мм/год, гемоглобін 100/105 г/л, еритроцити 3,48 т/л. Копрограма: Іодеф.бактерії- велика кількість, слизь ++, лейкоцити 1/3 поле зору. Питання: Чому високий показник ШОЕ? Яка причина, як його зменшити?

Ответы врачей

Ильченко Валерий Викторович

Ильченко Валерий Викторович

Здравствуйте.СОЭ высокая из-за того,что нет полной ремиссии заболевания (воспалительный процесс продолжается),вам нужно откорректировать лечение.Показана консультация проктолога.

Луцик Андрей Петрович

Луцик Андрей Петрович

Вам варто звернутись до лікаря, який вас спостерігає. Потрібно провести ректоскопію (огляд прямої кишки) та, у випадку активних запальних змін слизової, провести корекцію дози месалазину.

Луцик Андрей Петрович

Луцик Андрей Петрович

Доброго вечора. Високий показник ШОЕ свідчить про запальний процесс, який триває. Про це ж, власне, свідчать 4-разові випорожнення неоформленим стільцем та велика кількість слизу.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад