ndreval | 2015-04-30 11:09:40

про вагітність

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Підкажіть, через скільки часу потрібно зробити повторне УЗД, після вакуумного аборту ( було проведено 24.04.2015, було виявлено на УЗД огляді анембріонія)? За графіком почались місячні, але маленькі виділення .! Зробила тест на вагітність - ще є 2-і полоски, що це означає? Скільки часу потрібно на адаптацію організму?

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
УЗД можна проводити мінімум через 4-5 днів. Виділення можуть продовуватись ще деякий час. Тест на вагітність буде позитивний через те, що він оснований на якісному визначенні гормону ХГЧ, а після аборту його концентрація в плазмі крові падає поступово. ЗробітьУЗД