karishkad | 2015-05-03 14:56:16

задержка 13 дней

Пол: женский. Возраст: 33 года. Доброго дня. В мене затримка 13 днів. Базальна температура 37.1 уже 5 день і температура тіла 37.1.Груди налились і мякі, зявились бугорки навколо сосків.Робила тест (не на ранішню сечу) негативний.Може бути це ваітність? Дякую

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
Не всі тести мають таку чутливість, щоб показати не на ранішню сечу. 1. Спробуйте на ранішню 2. Здати кров на ХГЧ (100% ). Якщо вагітність не підтвердиться у вас порушення циклу. Успіхів