roman1010 | 2015-05-14 21:27:06

Консультация

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Диарея,температура 37,слабкість сонливість 1місяць тривають симптоми Ллинекс форте 10днів вугілля активоване,ентеросгель

Ответы врачей 3

Специалист
Добрий день.Якщо вищенаведені симптоми не проходять на протязі місяця,зверніться до лікаря-інфекціоніста.УЗД органів черевної порожнини,ЗАК,ЗАС,БІОХІМІЧНІ МАРКЕРИ КРОВІ,кров на глюкозу,колоноскопія,сдати кров на HIV,HCV,HBV,HAV.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Також в подальшому можливо буде потрібний огляд інфекціоніста з посівами калу та проведення фіброколоноскопії.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день. Для початку треба встановити правильний діагноз - визначити те захворювання, яке є причиною таких симптомів. Для цього потрібно провести адекватне обстеження. Оскільки є діарея, то починати це обстеження я би радив з консультації проктолога і гастроентеролога.