klelena87 | 2015-05-27 09:39:57

Болі в суглобах після аварії

Пол: женский. Возраст: 20 лет. Доброго дня. 3 роки назад мою сестру Ангеліну (20 років) збила машина. З того часу в неї болять ліве плече (перед зміною погоди) і ліве коліно (завжди коли згинає). Який біль: в зігнутому коліні коле, а в плечі тупий біль наче весь час тягне. Вона приймає Диклофенак коли сильні болі, але він не дуже допомагає. Влітку вона приїжджає в Україну і я хочу у Вас запитати: до якого лікаря мені потрібно її зводити, які узі зробити... тобто мої кроки... щоб перевірити і пролікувати її по можливості. Буду дуже вдячна за відповідь. Приймає Диклофенак, мазі від болю різні....

Ответы врачей 3

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Звернутись можете безпосередньо до мене. День та час консльтації можна узгодити зі мною за тел 067 408 21 27.
Специалист
Любые обследования назначаются только после осмотра специалистом.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Як приїде, дзвоніть 068-321-42-87 - подивлюсь (Інститут травматології та ортопедії, відділення спортивної травми). Краще одразу нічого не робіть, щоб не витрачати зря гроші. Прийдете, вирішемо. що з обстежень їй потрібно.