jrcfyf15 | 2015-05-28 01:28:00

нерегулярний менстр.цикл

Пол: женский. Возраст: 24 года. Доброго дня! За пів року я набрала більше 30 кг,і в мене збився менст.цикл,була затримка 4 місяці,ми з чоловіком надіялись на вагітність,після обстеження - звичайна затримка,я ще не народжувала,в шлюбі 1.5 роки.Щоб викликати менст. я приймала Дуфастон,поки приймаю цей препарат з циклом все гаразд,тільки перестаю,знову відсутній.Гормони в нормі,підскажіть що мені робити,постійно приймати Дуфастон,чи може є ще щось,більш дієве? Дуже хочеться завагітніти і народити здорову дитинку) Дякую)

Ответы врачей 2

Симрок-Старчева Дарья Васильевна
Добрый ден. Необходимо исследовать гормоны в вашем случае. Гормоны щитовидной железы, пролактин, эстрадиола, тестостерон и ДГЭ-ас, и Узи органов малого таза. Какого происхождения бесплодие? Спермограмма очень важна. Возможно, только лишь дуфастона - недостаточно.
Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
Додатково потрібно зробити УЗД. Овуляцію відстежували? Настроїти м.ц. не значить, що є овуляція. Чоловіка обстежували? Віртуально неможливо вам допомогти звертайтесь до лікаря.