RUNYA | 2015-06-06 14:01:11

Дисбактеріоз,

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Здравствуйте.На плановому огляді в гінеколога в мазку лейкоцити 25 і змішана мікрофлора,сказали дисбактеріоз....він у мене пожиттєво і в кишечнику...це нормально,що такі високі лейкоцити?більше нічого не турбує,лише кишечник.Чи потрібно ще робити бакпосів на мікрофлору? в кишечнику і в сечі кишечну паличку регулярно знаходять...пропиваю секстафаг.срібну воду.дякую. Дисбактеріоз.пієлонефрит з кишечною паличкою Нітроксолін,секстафаг

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
Порезультам мазка у вас банальний кольпіт. У вашому випадку необхідно просанувати піхву. Однією з можливих причин можу бути і прийом антибіотиків, а також дизбактеріоз в кишечнику. Тому вам необхідно: - санація піхви; - пробіотики для відновлення нормальної флори в піхві; - пробіотики для кишечника;