alexanderlyubota | 2015-07-27 18:05:01

Микроспория

Пол: мужской. Возраст: 24 года. Контакт з збудником 7-8 днів тому. Першою була вражена дружина. Утворилося одна пляма - на сьогодні маємо шість. Після 3-4 днів інфекція вразила доньку (8,5 міс.) - 4 плями на тілі і дві на голові. Здали лусочки шкіри на предмет наявності грибка - підтверджено, під лампою Вуда помітно, що пляма 'світиться'. Самі ми з району, де нам назначили одне лікування; в обласному ШВД назначили зовсім інше лікування - ні те, ні інше не влаштовує. Дитина кормиться груддю. 1. Пімафукорт 3р/д на область ураження - дитині і матері. 2. Фуцис - 3р/д, після висихання наносити Ламіфен гель. Що роботи? Звертатися до інших спеціалістів? Госпіталізація обов*язкова (бажана)?

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Как правило, при таких обстоятельствах рекомендована госпитализация и лечение в условиях стационара.