marjana89 | 2015-10-22 16:27:34

Чи можна позбутися геморою назавжди?

Пол: женский. Возраст: 26 лет. Геморой не проходить, користувалась проктозаном - ніби і нема, але вузли зверху.

Ответы врачей 2

Специалист
Добрий день.Справа в тому,що ректальні супп. не "удаляють" самі вузли,вони знімають запалення та біль. Звертайтесь по цьому телефону,якщо хочете позбавитися від геморрою (виберем метод малоінвазивного або оперативного лікування разом.