ulyana2009 | 2015-11-11 19:49:44

переривання вагітноті

Пол: женский. Возраст: 27 лет. у мене чотири вагітності. Першу дитину народила у 20р.здорову.Хочу народити знову але 3 спробі закінчилися завмиранням, раз у 5 тижнів, другий- у 7 тижнів, а третій у чотири місяці.Чи впливає моя (1 мінус)кров на невиношування?Які фактори можуть впливти, як правельно лікуватися?

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Низькомолекулярні гепарини вводяться після настання вагітності, а не між вагітностями. Торч-інфекції до завмирань не мають відношення на мою думку.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Уляна! Однозначно, якщо у Вас резус (-), а у чоловіка (+) і перша дитина має резус (+), а також Вам при першій вагітності не вводили на терміні 28-32 тижні антирезусний імуноглобулін, причиною завмирань може бути резус-конфликт. Раджу Вам спочатку здати аналіз крові на вміст антирезусних антитіл.