Галина | 2016-09-02 16:15:54

Язвы на ногах

Доброго дня! Жінка, 62 роки, діабет 2 типу, серцево-судинні захворювання(гіпертонік), ожиріння, варикоз. Другий рік у літню пору з'являються на ногах на литках пупиришки-волдирчики, деякі з них з рідиною. Приймаю сечогінні Трифас, два рази в рік курс - Детралекс, Нормовен, Веносміл. Пупиришки зараз обробляю спиртом, настойкою календули, бетадином. Порадьте що з ними робити? Дякую!

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682

Похожими симптомами может проявляться несколько заболеваний, поэтому, к сожалению,  заочно ответить на Ваш вопрос невозможно.

Покажитесь дерматологу.

С уважением, Борисенко СЛ (контактный тел +380504628682).