Анна | 2017-01-17 20:39:25

Лямблии

Здали анализы на паразитов один показатель не в норме GIARDIA (ЛЯМБЛІЇ), АНТИТІЛА СУМАРНІ Giardia (лямблії), антитіла сумарні 1.77 Сильно ли ето страшно?Какаяи норма для ребенка 1.5???

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня!

в більшості лабораторій вказують на бланках також нормативні значення тих показників, які досліджують.

Підвищення рівня антитіл проти лямблій вище 1,1 - це ознака лямбліозу у дитини.

Вам необхідно звернутись до лікаря (педіатра чи гастроентеролога) для призначення лікування.

Бажаю швидкого одужання!