Анжела | 2017-01-20 13:35:23

Хворіємо

У дочки бронхіальнаплевмонія чи можна робить інгаляцію небулайзером і які потрібно туди ліки??

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Добрий вечір, Анжело.

Не існує захворювання, яке називається "бронхіальнаплевмонія". Існує бронхіальна астма і пневмонія. Для лікування цих захворювать використовують інгаляції через небулайзер. Лікування приначається тільки після ОГЛЯДУ лікаря: залежить від стани дитини, віку, виду захворювання.

І пневмонія і бронхіальна астма потребують звернення за медичною допомогою.

Вам необхідно звернутись до лікаря для призначення компенексного лікування дитині, через інтернет це, на жаль, зробити не можливо.

Бажаю швидкого одужання.