ксюша | 2017-01-21 11:05:59

нічний кашель

доброго дня))) донечці в березні буде 6 рочків) вночі почала скрипіти зубами і кашляти сухим кашлем(вдень кашель незначний) з чим це може бути звязано???

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня!

скрип зубами увісні може бути ознакою різних станів, починаючи від неврозу, викликаного різними стресовими ситуаціями, а також факторами, які мають токсичний вплив на нервову систему (в тому числі, гельмінти у дитини).

нічний кашель може мати кілька причин, основною з яких є захворювання ЛОР-органів (слиз з носа стікає по задній стінці глотки ,коли дитина лежить і подразнює кашльові рецептори. викликаючи кашель); також  - алергія на побутові алергени, рефлюксна хвороба, гельмінтози тощо.

Для визначення причини, вам потрібно обстежити дитину. В першу чергу рекомендую провести обстеження на гельмінтози (глисти), звернутись на огляд до ЛОРа.