Марія | 2017-02-06 16:39:15

Дихання

Доброго деня! Мені 15 років. Останній тиждень мені важко вдихнути на повні груди, у мене такого ніколи не було, що це може бути?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня, Маріє.

Якщо затруднене дихання поєднується з іншими скаргами з боку дихальної системи (кашель, виділення харкотиння, підвищення температури тощо) вам необхідно як найшвидше звернутись за медичною домопогою до лікаря.

Також однією з причин подібних відчуттів може бути реакція на стресову ситуацію, як прояв хвилювання з якогось приводу. В такому випадку допомогу може надати психолог, але перед цим потрібно виключити більш серйозні проблеми зі здоров'ям (пройти огляд у лікаря-педіатра чи сімейного лікаря).