Іра | 2017-04-17 10:07:51

температура у дитини

Доброго дня, моїй дитині три з половиною місяці. Місяць тому лежали в інфекційному відділенні з діагнозом ГРВІ +ентероколіт. Вилікувалися. Зараз у дитини спостерігаю за 1годину температура міняється по 4рази, то 36.9,то 36.1 то 37.2,36.4.Користувалася механічним термометром на батарейці, поміняла батарейку, те саме. Потім міряла двома ртутними, протягом 20хв,на одному 37.2 на іншому 36.7..Дитина не кашляє, нежитю немає,їсть активно, на грудному вигодовування. Педіатр участковий не дуже кваліфікований, каже нічого страшного. Не пояснила в чому причина. Чи це початок прорізування зубів, бо вона дуже пальцем руки чухає ясна, і смокче кулак. Чи може це буде проявом якоїсь прихованої хвороби. Бо не може так літично падати і змінюватися температура то 37.2 то 36.1 протягом 20хв.Порадьте що робити? До якого лікаря звернутися. Які аналізи зробити.

Ответы врачей 1

Дейнеко Карина Александровна
диетолог, семейный врач
Адрес: Комплекс TSARSKY City Resort
Телефон: +38 0662122747
Добрый день! Без объективного осмотра ребёнка, могу сказать, что у грудничков в норме бывает разная температура в течение дня и часа, это связано с разным положением тела и разной температурой в области подмышек, ребёнок лежит то на одном боку, то на другом; также во время сна и бодрствования разная температура, во время плача и игр, до- и после кормления, все эти нюансы влияют на температуру. Если есть отклонения, то это может быть связано с перенесённой инфекцией и особенностью вегетативной нервной системой ребёнка. Если температура не превышает 37,5 градусов и ребёнок видимо здоров и в хорошем настроении, дополнительных анализов, по моему мнению, не требуется. Здоровья Вам!