Артем | 2017-06-12 17:58:07

спермограмма

Можете пожалуйста посмотреть и посоветовать , что делать? Заранее спасибо! СПЕРМОГРАМА об'єм еякуляту мл 6,3 >1,5 Колір : - сірувато-білий,жовто-сірий cірувато білий Прозорість : - мутна мутна Реакція (рН) 7,8 >7,2 Час розрідження хв 60 - протягом 60 хв від моменту одержання-рідка рідка В`язкість см 0,1 <2 Концентрація сперматозоїдів млн/мл 20,3 >15 Загальна кількість сперматозоїдів млн127,9 >39 Загальна рухливість (PR+NP) ( а+b+с) %38,4* >40 Прогресивно рухливі PR (a+b) % 18,2* >32 Непрогресивно рухливі NP (c) % 20,2 Нерухливі IM (d) % 61,6 Концентрація загально рухливих (PR+NP)(a+b+c) млн/мл7,8 Кількість загально рухливих сперматозоїдів PR+NP (a+b+c) млн/еякулят49,1 Концентрація прогресивно рухливих PR (a+b) млн/мл3,7 Кількість прогресивно рухливих сперматозоїдів PR (a+b) млн23,3 Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл млн/мл1,5* >3 Кількість функціональних сперматозоїдів млн9,5 >6 Швидкість mic/sec 5* >5 Індекс рухливості 26* >80 Живі % 98 >58 Мертві % 2 <42 З нормальною морфологією % 14 >4 Дегенеративні форми % 86 <96 Патологія голівки % 49 Патологія шиї % 16 Патологія хвоста % 21 Агрегація сперматозоїдів : - негативний негативний Аглютинація сперматозоїдів : - негативний негативний Еритроцити : - поодинокі в препараті поодинокі в препараті Лейкоцити в полі зору 5-15 - поодинокі в полі зору Зерна ліпідів : - велика кількість незначна кількість Сперматофаги : - не виявлено не виявлено Кристали Бетхера : - не виявлено не виявлено Шаруваті тільця : - не виявлено не виявлено Слиз : - не виявлено не виявлено Коментарі - Заключення : Астенозооспермія лейкоспермія

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Снижена подвижность сперматозоидов, повышено количество лейкоцитов, не выполнен мар-тест. Очно обратитесь к урологу или андрологу для диагностики и лечения воспалительного процесса