Альона | 2017-07-04 19:30:28

Анализ

Я нещодавно здала в сінево мазки із у г тракту на хламідії міко та уреаплазму і гарднерелу методом плр діагностики,а також бакпосів із зазначених вище місць. Отже прийшов результат що плр виявлено гарднерела а от бакпосів виявлено лише лактобактерії2×10^3,чи може таке бути що в одному аналізі інфекція є а в іншому ні. Я так розумію що вона або є або її нема тоді який з аналізів інформативніший

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
1 - Здравствуйте. 2 - может; есть не 100% результативность и ПЦР и, тем более, бак. посева. Есть еще серологические исследования + клинические + собственно клинические проявления. Диагноз ставится (оптимально) - по совокупности.