Тетяна | 2017-07-07 15:43:11

Щеплення

Доброго дня. Нам 8 місяців і нам робили щеплення лише у роддомі: БЦЖ, гепатит В. Через атопічний дерматит, який з'явився на 2 місяці решту планових прививок ми не робили. Питання: як тепер поступити, який повинен бути у нас план дій, щоб усі пропущені щеплення у нас були? Дякую.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня.

Вам потрібно продовжити робити щеплення, потрібні за віком, а саме:

від дифтерії. кашлюку, правцю, поліомієліту - 3 щеплення з інтервалом не менше 1 місяця;

від хіб-інфекції - 2 щеплення з інтервалом не менше 1 місяця;

від гепатиту В - - 2 щеплення з інтервалом не менше 1 місяця;

Для вакцинації можна використовувати комплексні вакцини, які містять 4-6 компонентів.

Бажаю здоров`я!