Олекандр | 2017-07-08 12:57:18

Розрив звязок гомілкостопу

Доброго дня, я грав в футбол і порвав зв'язки гомілкостопа. Скажіть будь ласка скільки часу буде потрібно для відновлення і можливо якісь процедури потрібні мені (наприклад масаж або натирання мазями (якщо так то якими)). Я вже тиждень в гіпсі ходжу ... І хочу знати через скільки днів я зможу нормально ходити і грати в футбол

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

За тиждень навіть шкіра не зростається. Зв*язкам , щоб сформувався більш-менш нормальній рубець потрібно 4-6 тижнів, а 90% міцності він набуде к 6 місяцям. Якщо хочете нормального зрощення, то треба виконати усі рекомендації лікаря. Найчастіше гіпс та милиці призначають на 4-6 тижныв, грати в футбол не раніше 3 місяців після травми, а іноді і через 6 місяців. Фізіопроцедури призначають в залежності від симптомів, а не просто для діагнозу. Можуть бути корисні ін*єкції факторів росту (PRP)у травматолога.