Ольга | 2017-07-18 00:42:06

Низький рівень естрадіолу та прогестерону

доброго дня! Три цикли поспіль у мене затримки: спершу 11 днів, потім 14 днів і тепер знову 11. Була в гінеколога, відправили здати гормони та пройти узд. Сьогодні отримала результати аналізів крові: ФСГ 2,49МО/л (норма фолік. фаза:2,4-12,6) ЛГ 4,25 МО/л (норма фолік. фаза:3,5-12,5) прогестерон 0,324пмоль/л (норма фолік. фаза:0,6-4,7) Естрадіол 23,58пмоль/л (норма фолік. фаза:46-607) Тестостерон 1,41 нмоль/л (норма 0,29-1,67) до гінеколога піду через тиждень, вже після узд, а поки хотіла б дізнатися вашу думку з цього приводу P.S. мені 21 рік, вага 56 кг(для мого зросту це норма), живу статевим диттям, аналіз здавала на 4 день циклу

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня! Низьке значення естрадіолу в одному-єдиному аналізі недостатньо для діагнозу і якихось далекосяжних висновків. У Вас ще співвідношення ЛГ до ФСГ більше нормального. У будь-якому випадку, діагноз буде встановлений після комплексного обстеження з урахуванням всіх факторів (скарги, анамнез, об'єктивні дані, результати гормонів та УЗД). Всього найкращого!