альона | 2017-08-02 15:02:59

гепатит С

Добрий день! Чоловіку для направлення до шпиталю як учасника АТО потрібно було здати аналізи на гепатит, ВІЧ. Аналізи здавали у міській лікарні - брали кров з вени. Учора видали довідку, що ВІЧ не має, але по " АТ на HVC" написано - виявлено. Повідомили, що в нього гепатит С, треба звернутися до інфекционіста. Звичайно ми підемо, але у мізках вибухнула бомба. Я розумію, що Вам мої питання можуть здатися смішними, але все ж таки звертаюся за допомогою. Які саме аналізи потрібно пройти щоб пересвідчитись в наявності або відсутності вірусу? Лікарня у нас маленька гепатологу не має, досвідчених інфікцеоністів також. Чи маємо ми право наполягати на повторних аналізах та яких саме. Результатів перших аналізів не має, лише довідка. Сказали лише до інфекціониста на консультацію і через місяць здати ті самі аналізи повторно. Чи могло вплинуту на вказанні результати те що чоловік майже 5 років не вживав алкогольних напоїв (ні краплини), а з травня по липень зловживав ними - як кажуть в народі запой. В останнє дуже напився (пив -3 дні) за десять днів до аналізу? До того гепатитом чоловік не болів, 12 років тому назад був донором крові. Взимку хворів сдавав аналіз мочі, загальний аналіз крові - нічого не було. З вени кров не брали до цього випадку. У нас донька 11 років. Гепатитом не хворіла. Я в дитинстві у п'ятому класі хворіла на Боткіна.Скажіть будь-ласка чи є ризик захворіти мені чи дитині? Чи великий ризик передачи статевим шляхом гепатита С ? Чоловік шахтар, часто приходить з травмами (відкритими ранами). Дитина не уважна, могла з просоння взяти його полотенце, зубну щітку. На меблях могла залишитися його суха кров, а літо всі діти в саднах, укусах комах, відкритих ранок хватає. Чи є ризик? Які нам з нею треба здати аналізи? Чи вони нам взагалі потрібні? В лікарні на такі питання відповіли - Ви не могли від чоловіка заразитись нащо Вам аналізи. Мешкаємо ми в Дніпропетровській області. Може Ви підскажити до кого з Ваших колег ми можемио звернутися в нашому регіоні. Наперед щиро дякую за відповідь

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Здравствуйте. 8 вопросов, при ответе на которые возникнет еще дюжина... Сожалею, это не формат данного сайта. Предварительно могу расценить беседу часа на полтора... Писать столько нереально. Не знаю специалистов в неизвестном регионе Днепропетровщины, да и есть ли они там... Окончательное решение по Вашему мужу принимает комиссия той службы, где он служил - МО/СБУ/... Потом можно обжаловать только в суде. Если очень надо, можете обратиться ко мне лично или проконсультироваться на одном из сайтов, где есть функция консультации он-лайн по скайпу.