Аліна | 2017-10-10 17:14:36

Висипаа

Доброго дня! Дочці 5 місяців, з 4 міс на штучному вигодовуванні. До цього часу їли Нутрілон 1, спробувала для економії перевести на Малютку преміум, десь через два тижні після переведення на щоках зявились шорсткі плями, більше нічого не турбує. Чи повязано це із зміною суміші? Якщо так, то чи варто повертатись до попередньої? Додам фото

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня! Так, це найімовірніше пов'язано зі зміною суміші на нову. Варто повернутись до суміші, яку вживали раніше.