Тася | 2017-11-28 03:31:55

Виділення

Добрий день! Мені 17 років. Дуже часто болить знизу живота , там де яєчники , пах . Постійно виділення жовто-зелені , білі. Я девственница . Місячні не завжди попадають в календар ( то раніше то пізніше) Я Незнаю шо це може бути , порадьте мені щось .

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день. Єдина правильна порада в цій ситуації - прийти до гінеколога на огляд.