Микола | 2018-01-01 09:24:46

Болить голова

Доброго дня, у дитини болить голова, з пятниці. Тільки зранку і ввечері. Капали риназолін від сопельок, так як вони є. Після прийому нурофену біль пропадає до вечора. Температура 37-37,3. Ще трохи болить горло. Раніши при простуді голова неболіла. Дитині 6 років хлопчик.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте для уточнения причины головной боли, необходимо пройти ряд обследований.