Василь Іванський | 2018-02-17 22:48:10

Висип на шиї,грудях,лиця.

Доброї ночі.Мене звуть Василь,у моєї дочки їй зараз 7 місяців,висип на частині шиї,підборіддя ,грудях.Усе почалось місяців 5 з народження,звернулись до дерматолога у поліклініку,призначили крем дермалекс,краплі феністил,висип вологий частково висихає,потім знову появлявся,але повністю не зник.Потім звернулись у Окулюс до Андрія Андрійовича Хомика дерматолога,він посадив жінку на дієту ,і призначив дитині курс лікування порошок,мазь,вода (все по рецепту робили у аптеці),проте результату воно як і попереднє нічого не дало.Жінка годує грудьми,після дієти помітно схудла та й дитина ваги не набирає,зараз її свербить,бо часом ручками у область шиї тягнеться,неспокійна.Порадьте будь-ласка ,що робити,куди звертатися,кого не питались не знають.особливо після зригування у дитини на шиї висип вологий збільшується.Попередньо дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Зверніться до дитячого дерматолога, алерголога.