Айгерим | 2018-03-23 18:54:28

Кровяные выделения после таблеток Лактинет

Здравствуйте! Родила 23.01.18. Находимся полностью на гв, кормление по требованию. 11.03 по совету врача начала принимать таблетки Лактинет. На 10 таблетке пошли кровяные выделения, похожие на менструацию, идут уже третий день. Стоит ли продолжать прием таблеток до конца блистера или можно прекратить прямо сейчас? Нормально ли это? Возраст пациента: 25 лет

Ответы врачей 1

Соломенко Ольга Николаевна
Адрес: МЦ «Into-Sana», Киев Днепровская Набережная 25.
Телефон: Узнать часы приема и записаться на прием можно по телефону: 044-393-00-00

Добрий день. При прийомі Лактінету в перші 3 міс. можливі кров'янисті виділення зі статевих шляхів в будь який день прийому препарату. Це не є патологією, турбуватися немає потреби. Слід продовжити прийом препарату до кінця і продовжити прийом таблеток з наступної упаковки без перерви. Якщо ви допускаєте можливість вагітності чи виділення повторюються більше ніж протягом 3-х місяців, чи виділення обільні ( змінюєте гігієнічний засіб кожні 2-3 години, присутні згустки, доводиться змінювати гігієнічний засіб вночі) необхідно терміново звернутися до гінеколога.