Екатерина | 2018-09-19 13:50:43

Анализы

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, могу ли я сдать анализы на комплекс мужских половых гормонов, в частности на тестостерон, если второй месяц принимаю гормональный препарат "Ярина+". Будет ли результат анализа корректный? Если да, то в какие дни цикла лучше сдавать анализ? Заранее спасибо.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Для проведення аналізу здійснюється забір крові з вени. Перед процедурою рекомендується: Проводити забір крові вранці, натщесерце За добу до аналізу потрібно відмовитися від куріння, алкоголю і прийому медичних препаратів. Якщо останнє неможливе – попередьте лікаря про те, що ви приймаєте і протягом якого часу Зробити перерву в заняттях спортом, обмежити фізичні навантаження за кілька днів до паркану Здавати кров краще на шостий або сьомий день менструального циклу у будь-якій поліклініці. Результат буде готовий вже на наступну добу. Розшифровувати результати аналізу самостійно не рекомендується. Для виключення помилки в цьому краще звернутися до фахівця.