Дмитро | 2018-09-26 10:20:54

покрасніння на голівці

Доброго дня ! Доктор , років два назад після тривалого утримання від полового життя ( десь рік ) , по дурості відбувся секс оральний з повією в призирвативі . Через пару днів зявились почерврніння на голівці . здав кучу аналіців ( днк інфекцій ), аналізи мочі , аналізи на анаєроби , мазки - в аналізах нічого не знайшли . Відвілував трьох різни урологів , всі грворять що це норма , звичайний баланопостіт , говорять не хвилюйся ! За двв ці роки , ось як місяць висипання у вигляді червоних пятен зникли , але мене хвилює те , що зовнішній отвір уретри з лівої сторони червоний , не припухлий просто червонмй . уролог сказав що це норма не хвилюйся , але я інколи вілчуваю легко печіння голівки , і на ній постійно є не багато дрібні червоні цятки. Скажіть будь ласкс , могли бути аналізи не правдими чи не правельно зпобленими ? Стоїть повторно здавати їх ? Чи може це дійсно норма , і я себе накручую дурними думками . З цією проблемою борюся ьільш як два роки . Скажіть за цей час венеричне захворювання дало б про себе знати , якимось іншими симптомами крім почервонінь ?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Максимальний інкубаційний період при сифілісі та ВІЛ - 6 місяців. Після огляду (при рецидиві висипу) покажіться (або посилання на фото) для уточнення діагнозу. В 90% випадків баланопостит виникає ... від застійних явищ в малому тазі із-за відсутності регулярного сексу (або инших форм сексуальної активності)....