Александра | 2019-02-18 19:53:22

Лечение

Добрый вечер! Подскажите пожалуйста можно жить половой жизнью при личении свечами лименда

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго вечора. Основа супозиторія може небажаним чином взаємодіяти з гумою чи латексом, з яких виготовляються контрацептивні діафрагми та презервативи, тому їх одночасне використання з супозиторіями не рекомендується. Статеві партнери пацієнтів, хворих на трихомонадний вагініт, також мають пройти курс лікування.