Катя | 2019-04-09 18:34:48

лишня вага

Доброго дня мені 17 років. ріст 162 вага 60 це нормальна вага для такого росту? Хочу скинути декілька кілограм як ви думаєте потрібно? скажіть будь ласка чи можна похудати якщо не їсти після 6 години і чи шкодить це здоровю?

Ответы врачей 1

Скачко Борис Глебович
диетолог, терапевт
Адрес: г. Киев, Украина, Авторский клуб «Здоровье»
Телефон: (044)-383-19-20
Скинути зайві кілограми легко. Потрібно знати скільки є зайвих кілограмів та з якою швидкістю їх можна скинути без шкоди для здоров'я та ризику для життя.