Елена Левицкая | 2019-07-15 15:50:53

коксакі

Доброго дня.У мене до вас запитання,дитина контактувала з дитиною хворою на коксакі,сьогодні 4й день після контакту,коли і на який день може передатись ця хвороба,і чи взагалі вона передасться.Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Чому питання гепатологу? ОК. Шляхи зараження вірусом Коксаки та іншими ентеровірусами різні. Коксаки має повітряно-крапельний шлях передачі та контактно-бітовий. Вірус відносно не стійкій в довколишньому середовищі, руйнується сонячними проміннями, з часом навіть від сухого повітря,.. Інкубаційний період при хворобі, що викликана вірусом Коксаки - декілька днів, максимум 5-7. "...чи взагалі вона передасться." - Якщо Коксаки та інші ентеровіруси не передаються, звідки береться хвороба??