Поясніть будь-ласка, про фібраміому. За рік вона виросла на 80мм

Есть ответ
Поясніть будь-ласка, про фібраміому. За рік вона виросла на 80мм., зараз 2,42см х 1,60см.Мені 33 роки, одна вагітність, 1рік 8 місяців після родів. Недавно поставили діагноз: размеры матки: 5,18см х 3,38см х 5,51см структура миометрия: неоднородная, за счет интрамуррально-субсерозного фиброматозного узла, расположенного в области дна, по левой боковой стенке матки, размерами 2,42 х 1,60см.І таке питаннячко. Так як в багатьох джерелах пишуть про розміри фіброміоми в неділях, то яка в даному випадку неділя?На узі сказали, що до 3 см можна ще тільки спостерігати, якщо не турбує, а якщо виросте більше 3см, то варто приймати вже засоби або гормональної терапії, або операція.Дякую. Чи існують інші, менш шкідливі для здоров"я, методи лікування?Буду дуже вдячна.

Ответы врачей

Березовская Елена Петровна

Березовская Елена Петровна

Ви подаєте якісь сумнівні дані. 80 мм - це 8 см, однак розміри досить маленькі (2.5 -1.6 см). Тому я не розумію, що саме ви мали на думці. У вас добрі результати і на вагітність вони не вливають, якщо фіброміома не перекриває місце входу маткової труби.
Розміри фіброміом не ставлять по неділях... Це дуже старе джерело... Вам потрібно заспокоїтися, і якщо ви плануєте вагітність, то не відкладайте її, якщо ні, то просто спостерігайтесь.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад