василь | 2019-11-30 18:56:14

шишка біля заднього проходу па правій стороні сильно пече

доброго вечора пане лікарю допоможіть визначити між ногами в мене шишка на подобі сливки поблизу заднього проходу сильно пече болів острих немає а пече в ночі це сидів на мокрому дереві і думав що натер але ніяких слідів натирання не має і ніяких прищів вигляд шишики трохи фіолетовий

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте скорее всего у вас геморроидальный узел, попробуйте мазь Релиф. И конечно осмотр проктолога