Доброго дня. У мене 16й тиджень, все в нормі, ніяких ускладнень, аналізи всі добрі

Доброго дня. У мене 16й тиджень, все в нормі, ніяких ускладнень, аналізи всі добрі. За 16 тижнів було 13 перельотів, 4 з них більше 6-8 годин, їжджу багато машиною,ніяких проблем небуло. Вчора зранку з зусиллям вилізда з ліжка - все закладено - ніс, вуха, очі печуть, горло болить, голова болить, температура - 37,1, сухий кашель, сили нема. Сьогодні ще гірше - навіть говорити не можу, тільки хриплю. Дзвонила лікарю - випити вітамін С 1000 мг, аспірин, чай з лимоном, малиною, молоко з медом. Невже нічого більше не можна? Мені завтра знов треба було б їхати, але в такому стані тяжко навіть вилізти з ліжка.. Підкажіть що ще можна випити

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Є, але ві вагітні. Примайти хімічні препарати та антибіотики можна лише в випадках високої температури.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Інтерферон протипоказаний при вагітності, тим більш, що він не ефективний при виражених симптомах простудного захворювання. Але мова в вашому випадку йде не про захворювання, а про вашу вагітність.
Якщо ви хвора і вагітна, то про яку роботу може йти мова? Чи не краще побути вдома, в ліжку чи хоча б на дивані? Гроші тут не настільки важливі в порівнянні з тими ускладеннями, які можуть виникнути в вашому випадку. Що важливіше: ваше здоров"я та здоров"я дитини, чи якісь там польоти? Думаю, що ваш директор не настільки бездушна людина, щоб не зрозуміти вашу ситуацію.