Доброго дня, у моєї мами (47 років), приблизно місяць тому назад, були болі в анусі,...

Доброго дня, у моєї мами (47 років), приблизно місяць тому назад, були болі в анусі, трошки кровоточило. Вона користувалась свічками. Вроді б все пройшло. Але зараз вона чує, що там всередині біля анусного проходу їй щось мішає, в калі може бути трохи крові. Порадьте, будь-ласка, які мазі чи свічки застосовувати. І ще в мами дуже терпнуть ноги (німіють), і спостерігається біль біля заднього проходу, але не в кишці, а, ніби то, в мязах сідниці чи костях. Чи геморой може давати такі ускладнення?

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте,Ира!
Желательно,чтобы Ваша мама показалась,проктологу,чтобы не пропустить более серьезное заболевание,чем геморрой!Обычно,геморрой,онеменя ног и болей мышцах и тем более в костях,не дает.
С уважением Сурков А.В.