Доброго дня! Мені 24 роки, не народжувала, абортів не робила

Доброго дня! Мені 24 роки, не народжувала, абортів не робила. На огляді у мене вияивли ерозію (розмір як монета 2 коп.), та уреаплазму у високому титрі. Лікар сказала що потрібно вилікувати уреаплазму (призначила Вільпрофен, Гексігон, Карсіл, Ізол) а потім лікувати ерозію. Але я читала, що уреаплазму лікувати не потрібно. Будь-ласка, скажіть Вашу думку щодо необхідності такого лікування.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Спочатку обстежити на предмет дисплазії. Якщо дисплазії немає - спостерігати.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Уреплазма немає ніяких відношень до ерозії і лікувати її не потрібно.