Добрий день.У моєї дружини молочниця

Добрий день.У моєї дружини молочниця... крім того знову появилися плямки кондилом (хоча дуже маленькі). Десь рік тому вона вже проходила лікування кондилом... Цього разу гінеколог їй сказав, що лікуватися потрібно обом партнерам, але я не відчуваю ніякого дискомфорту і нічого мене зараз не турбує. Заочно гінеколог моєї дружини назначив мені змазувати член НАТРІЮ КАРБОНАТОМ, а також змазувати мазю КЛОТРИМАЗОЛ...Я не знаю чи потрібно мені це робити? Буду дуже вдячний за консультативну відповідь.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Кондиломи викликаються вірусом папіломи людини неокогенних типів, який живе в організмі пожиттєво. Позбавитися його неможливо. Кондиломи можуть з"являтися і щезати самі по собі, особливо під впливом стресу, хронічних захворювань. На рахунок молочнциці - якщо жінку не трубують виділення, лікувати не потрібно. Для профілактики гострої інфекції необхідно прослідкувати за роботою кишечника, не вживати синтетичні порошки та білизну, вам потрібно мити статевий член перед и після зносин теплою водою і милом