Доброго дня!Для лікування герпесу (на губах) я збираюсь пройти курс лікування таблетками Когацел

Доброго дня!Для лікування герпесу (на губах) я збираюсь пройти курс лікування таблетками Когацел. За 5 днів потрібно прийняти 30 таблеток. При цьому я вживаю КОК "Жанін". Скажіть, чи впливає цей препарат на надійність КОК при такому дозуванні. Я б не хотіла припиняти прийом КОК. Дякую!

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Найкраще починати з місцевого лікування - противірусні мазі, навіть якщо висипки немає. Якщо це не допоможе, тоді таблетовані форми препаратів з групи ацикловіру.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Цей препарат новий, рослинного походження ніби-то, ніколи ніким не випробовувався, тому взаємодія з КОК невідома.